پوست و لیزر ارمغان    پوست و لیزر ارمغان پوست و لیزر ارمغان

کلینیک پوست و لیزر ارمغان افتخار دارد که با مدیریت قوی و منضبط در محیطی آرام، مطمئن و لوکس جهت درمان بیماریهای پوستی و لیزر زیبایی و جوانسازی به بیماران و مراجعین محترم خدماتی با استاندارد بسیار بالا ارائه نماید.

پوست و لیزر ارمغان

بیماران و مراجعین محترم در بدو ورود توسط پزشک و کادر درمانی مرکز خدمات مشاوره را بصورت رایگان دریافت نموده که پس از توضیح کامل خدمات مرتبط کاملا مطابق با اصول علمی خدمات مورد نیاز را در بالاترین سطح کیفی دریافت خواهند نمود.

هدف نهایی مدیریت و پرسنل این مرکز ارائه خدمات به بهترین صورت و با کمترین هزینه ممکن به مراجعین می باشد. خدمات لیزر این مرکز توسط پزشکان و اپراتورهای مجرب با دقت بسیار زیاد انجام می گیرد و از لحظه ورود و شروع خدمات بیماران و مراجعین محترم بدون محدودیت زمان و تعدد مراجعات بصورت رایگان پیگیری و مشاوره خواهند شد.

هزینه دریافتی از مراجعین در کمترین میزان ممکن است. ما به میزان درآمد فکر نمیکنیم بلکه به کیفیت خدمات و میزان رضایت بیماران و مراجعین می اندیشیم.

خدمات ارائه شده در این مرکز عبارتند از :

1- درمان بیماریهای رایج پوستی

2- انجام جراحی سرپایی پوست، زگیل، خال و ...

3- لیزر رفع موهای زائد:

لازم به ذکر است که این مرکز مجهز به انواع لیزرهای رایج رفع موهای زائد می باشد و جزو معدود مراکزی است که مجهز به آخرین تکنولوژی رفع موهای زائد ساخت آمریکا (Alex Elite+  cynosure ) می باشد که استاندارد طلائی دستگاههای رفع موهای زائد در دنیا می باشد.

4- خدمات جوانسازی شامل:

الف) هایفو تراپی

ب) بوتاکس

ج) فیلر

د) مزوتراپی

ه) کربوکسی تراپی

مدیریت این مرکز (دکتر طباطبایی) شما را به بازدید حضوری از مرکز و خدمات آن و انجام مشاوره رایگان در مورد خدمات موردنیاز دعوت می نماید.

به ما بپیوندید تا سالم، جوان و زیبا باقی بمانید.

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران- خیابان پاسداران- نیستان هفتم(شهید حجت سوری)- نرسیده به میدان احتشامیه- پلاک19-واحد6
  • ایمیل : info@ clinic-armaghan.com
  • تلفن(10خط) : 22599237
  • تلفن همراه09129476141

طراحی سایت: هنر ایماژ